HİZMETLERİMİZ

Resim4

Konsorsiyum ortakları, kendi bölgelerinde EBIC-Ege projesi kapsamında tespit ettikleri şirketleri yerlerinde ziyaret etmektedirler. Bu ziyaretler, belli bir talebe istinaden olabileceği gibi, genel anlamda EBIC-Ege faaliyetlerinin tanıtımı amacıyla da gerçekleştirilmektedir.

Ziyaretlerde firmaların uluslararası alanda işbirliği yapabilmeleri için, EBIC-Ege projesi kapsamında alabileceği hizmetlerden bahsedilmektedir. Bu ziyaretlerde firmaların teknik altyapıları ve iş alanları derinlemesine incelenmekte ve ziyaret sonucunda firmalar, Avrupa İşletmeler Ağı (EEN) üstünde bir profil oluşturmak veya oluşturulmuş olan profillere başvuru yapmaları konusunda yönlendirilmektedir. Ayrıca bu ziyaretlerde yine EBIC-Ege projesi kapsamında düzenlenen ikili görüşme etkinlikleri ve firma ziyaretleri hakkında bilgi verilmektedir.

 

EBIC-Ege tarafından ücretsiz olarak verilen hizmetler aşağıdadır.

– Firmaların teknolojik altyapılarının ve  yeteneklerinin değerlendirilmesi.

– Firmaların uluslararası alanda işbirliği imkanlarından faydalanması adına firmalara profil oluşturulması, firmaların yayında olan profillere başvuru yapmalarının sağlanması.

– Yurtdışı ve yurtiçinde uluslararası ikili görüşme etkinlikleri organize edilmesi.

– Yurtdışı ve yurtiçinde belli bir talebe istinaden ilgili iş ortaklarının tespiti ve bu ortaklara ziyaretlerin organize edilmesi.

Sizi ziyaret etmemizi isterseniz bize ulaşın :